CENY noclegów 10% niższe przy bezpośredniej rezerwacji na stronie Willa Iskra!

Chcąc ułatwić Państwu podjęcie decyzji oraz wybór najlepszego rozwiązania, poniżej prezentujemy dokładny cennik pokojów oraz apartamentów Willi Iskra w Zakopanem.

Ze względu na całoroczny charakter obiektu pozwoliliśmy sobie na stworzenie osobnych ofert skierowanych do osób zainteresowanych pobytem w okresie świątecznym, sylwestrowym, wielkanocnym lub majowym. Zachęcamy również do przyjazdu w miesiącach letnich oraz zimowych, kiedy to na turystów czeka w Zakopanem najwięcej atrakcji.

Udostępniony cennik apartamentów oraz pokojów uwzględnia zarówno pobyt jedno- i dwudniowy, jak i dłuższą wizytę w naszym obiekcie.

Do wskazanych w tabeli kwot osobno doliczamy dodatkowe usługi (łóżeczko, dostawka, śniadanie dla dziecka lub całej rodziny).

W naszej Willi mogą Państwo liczyć również na sezonowe obniżki cen za nocleg w pokojach i apartamentach, które aktualizujemy na bieżąco.

W razie pytań zachęcamy Państwa do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz zaproponujemy Państwu najlepszą ofertę. Zachęcamy do śledzenia naszych promocji, a także odwiedzin w Willi Iskra, leżącej w samym sercu Zakopanego.

Doba hotelowa trwa od 14.00 – 11.00

Tabela o ID 1 nie istnieje.

Pierwsza cena dotyczy pobytu  1 i 2 dniowego.

Ceny pobytów dłuższych niż 2 dniowe są niższe o 20 zł. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Pozostałe ceny:

  • Wypożyczenie łóżeczka – 20zł/doba
  • Dostawka- 40zł/doba
  • Śniadanie – 30zł (50% ceny dla dzieci do lat 12)

 

Akceptujemy karty kredytowe

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • Maestro

Wyżywienie

pyszne, domowe śniadania

Śniadanie w Willi Iskra nie jest wliczone w cenę noclegu. Kosztuje 30zł/osoba dorosła i 12zł/dziecko w wieku 3-12 lat.

Śniadania serwujemy w formie bufetu, w godzinach 8.00-10.00 (na specjalne zamówienie o 30 min. wcześniej).

Szczycimy się licznymi pochwałami za jakość domowych dań ,zwłaszcza świeżo robionych sałatek, ciastek, babeczek, naleśników, racuchów z jabłkami itd. Staramy się o urozmaicanie menu, aby gość każdego dnia miał inny zestaw do wyboru.

Śniadania świąteczne zawierają tradycyjne dania, stosowne do okoliczności.